Фустан со врзување со голем шлиц

4,690 ден.

 

Лакиран долг фустан на врзување со нитни. Дава отворен поглед кон деколтето и линијата на ‘рбетот се до задникот. Шлицот се регулира со патент.

Материјал: Полиестер, Полиуретан

Исчисти
ШИФРА 29027 Категорија: Tags: , ,

Опис

Фустан со врзување со голем шлиц

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фустан со врзување со голем шлиц”