Фустан со отворен грб и прерамки

1,990 ден.

 

Бидете слатка розова вила во очите на вашиот партнер! Фустанот е изработен од полупровиден материјал, во долниот дел ги покрива тотално предниот дел и задникот. Грбот е целосно гол, а на горниот дел се наоѓаат две големи прерамки од истиот материјал кои се сврзуваат зад вратот. На делот каде што прерамките се сврзуваат со фустанот над градите, има по една метална алка која е единствена декорација на ова уникатно парче облека. За да биде ефектот во целост, фустанот комбинирајте го со високи потпетици. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 24020 Категорија: Tags: , ,

Опис

Фустан со отворен грб и прерамки

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фустан со отворен грб и прерамки”