Попуст!

Фетиш комплет

2,090 ден. 1,590 ден.

 

Жежок фетиш комплет за незаборавни игри со партнерот. Комплетот се состои од три дела –  градник со црни иксови и прикачена алка за околувратникот, бразилска танга и превез за очи со циркони со кои е испишано SEX.

Боја: Црно-Бела

Материјал: Полиамид/Еластин/Метал

ШИФРА 21065 Категории: , Tags: ,

Опис

Фетиш комплет