Фетиш сет со патенти и жартели

3,290 ден.

 

Сет со патенти содржи Елече со патенти за отворање на градите, Рио гаќи со патент и со прикачени жартели. Материјалот е со бели линии кои му даваат интересен изглед како кај деловен костим.

Препораки: Комбинирајте со високи чорапи со црна или бела боја.

Материјал: Полиестер, Полиуретан

Исчисти
ШИФРА 29047 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Фетиш сет со патенти и жартели

Дополнителни информации

Colour

Size

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Фетиш сет со патенти и жартели”