Елегантни црни чорапи со ситна мрежа

390 ден.

 

Елегантни црни чорапи од не многу ситна мрежа и даваат на ногата елегантен израз и ја “скокотка” фантанзијата. Комбинирајте со секси жартели и високи потпетици за да биде комплетно.

Материјал: Полиамид

Опис

Елегантни црни чорапи со ситна мрежа

 

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Елегантни црни чорапи со ситна мрежа”