Елегантен мини бат плаг со вибрации

1,790 ден.

 

Елегантен мини бат плаг од проѕирно желе. Компактен и дискретен, мазен и мек на допир, станува лизгав кога ќе се навлажни со лубрикант и лесно се вметнува во анусот, притоа причинувајќи благопријатни сензации. Идеален е за почетници поради неговите мали размери. Брзината на вибрациите се контролира со потенциометар кој се наоѓа на основата на бат плагот.

Боја: Транспарентно сина

Материјал: Желе

Целосна должина: 9 см.

Должина на употребливиот дел: 7 см.

Дијаметар: 3 см.

Напојување: Батериите се вклучени во пакувањето

Препорака :При чистење на играчките од желе, никогаш не користете алкохол, абразивни материи, ниту пак сапун кој содржи голем процент на глицерин. Чистете ги со млака вода, хидратантен сапун, или специјално средство за чистење. Играчките од желе се употребуваат со лубрикант на водена база.

Нема на залиха

ШИФРА АМ 6700007247 Категорија: Tags: , , , ,

Опис

Елегантен мини бат плаг со вибрации

A еве и за аналниот секс