Попуст!

Двоен пенетратор Близнак

1,790 ден. 990 ден.

 

Двоен пенетратор Близнак. Ова двојно невибрирачко дилдо е изработено од исклучително меко и еластично желе. Двата краја се изработени идентични со три топчиеа и многу мазно главче за пријатна пенетрација. Погодно е за вагинална и за анална стимулација, било да го упоребувате за соло мастурбација, или пак заедно со партнерот или партнерката со кои сакате да ги направите разновидни вашите сексуални игри. Се препорачува да го употребувате со презерватив, во случај да ги замените краевите со вашиот партнер. На желето му е потребна определена влажност за да остане мазно и лизгаво, и затоа ви препорачуваме употреба со силиконски лубрикант, или лубрикант на водена основа. Идеално е како за почетници во сексуалните игри, така и за оние поискусните.

Боја: Проѕирно

Должина:30 см.

Дебелина: 3-2,5 см.

Материјал: Желе

Препорака: Ве молиме имајте предвид дека играчките од желе, силикон и клон-кожа не поднесуваат лубриканти на силиконска или глицеринска база и затоа доколку сакате да употребите лубрикант пожелно би било да употребите лубрикант на водена база. Играчките се лесни за одржување, се мијат со благ хидратантен сапун и вода

Нема на залиха

Опис

Двоен пенетратор Близнак

Двоен пенетратор Близнак

Двоен пенетратор Близнак