Долг чипкан фустан со прерамки

1,790 ден.

 

Сексипилен долг чипкан фустан со зашеметувачки отвор кој ке го полуди секој маж! Целиот фустан е изработен од провидна црна чипка со декоративни орнаменти. Деколтето не е многу длабоко, а должината на фустанот достига до глуждовите. Фустанот има тенки прерамки. Од десната страна напред е разделен со голем шлиц кој е заобиколен со декоративна чипка, а материјалот паѓа слободно надолу. Големината е Plus Size што значи дека одговара на жени над 75кг.

Материјал: Полиамид

Исчисти

Опис

Долг чипкан фустан со прерамки

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Долг чипкан фустан со прерамки”