Доколенки со врвки и мини машничка

890 ден.

 

Непровидни, црни доколенки со декоративни врвки на задниот дел. Доволно еластични се за добро да ја стегаат ногата, а освен тоа и декоративните врвки им даваат дополнителна сигурност дека нема да се лизгаат по ногата. Должината им е до под коленото. Комбинирани со црни обувки, создаваат впечаток за високи црни чизми. Овие доколенки немаат стапала, па можете да ги носите и над обувките.

Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Aкрил 80% еластин 20%

 

Опис

Доколенки со врвки и мини машничка

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Доколенки со врвки и мини машничка”