Дилдо реплика Ерик Хансон

3,990 ден.

 

Дилдо реплика Ерик Хансон. Исполнете ги своите соништа и понесете го дома со себе ова неверојатно дилдо-реплика на Фалкон ѕвездата- Ерик Хансон! Играчката е толку прецизно и реално изработена што на неа се познаваат и најмалите венички. Главата му е леко испакната, додека надолу телото продолжува со релјефни вени и кожни набори. Во основата на играчката има големи тестиси, а под нив има платформа која залепена на било која мазна површина ствара вакуум, така што можете да ја користите, а рацете да ви останат слободни. Основата ја прави играчката идеална како за вагинален, така и за анален секс. Во комбинација со лубрикант дилдото ќе стане влажно и лизгаво, така што нема да чувствувате дискомфорт при пенетрација и ќе ви овозможи едно реално уживање.

Боја: Телесна

Материјал: Меко Пвц

Должина: 23,5 см

Должина на употребливиот дел: 17,5 см

Дијаметар: 5,8 см

ПрепоракаИграчките од ПВЦ треба да ги чистите со млака вода и антибактериски сапун или со спрецијално наменети средства за одржување на играчки од тој тип  Stimul8 и Splash Toy-CleanerПожелно е да ги комбинирате со презерватив, и/или лубрикант на водена основа. Чувајте ги одделно од други материјали бидејќи некои материјали при допир со ПВЦ-то можат да го оштетат.

Нема на залиха

ШИФРА АМ 55078004 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Дилдо реплика Ерик Хансон

Дилдо реплика Ерик Хансон