Попуст!

Дезенирано неглиже

1,190 ден. 890 ден.

 

Супер секси дезенирано неглиже! Неглижето е провидно со елегантни шари, деколтето е порабено со брановита чипка, а во средината, помеѓу градите има малча бела чипкана машничка. Големината е универзална или Oe size и одговара на повеќето девојки до 75 кг.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид/Еластин

Опис

Дезенирано неглиже