Попуст!

Дезенирано боди со полукружно деколте

1,090 ден. 890 ден.

 

Дезенирано боди со полукружно деколте и со долги ракави. Ова боди е дезенирано со машнички кои даваат дополна елеганција на целото боди. Може да се комбинира со чорапи над колена со машнички.

Боја: Црна

ШИФРА 25035 Категорија: Tags: ,

Опис

Дезенирано боди со полукружно деколте

Дезенирано боди со полукружно деколте

Дезенирано боди со полукружно деколте