Попуст!

Дезенирано боди со длабоко деколте

1,590 ден. 1,190 ден.

 

Дезенирано боди со длабоко деколте и мини каивче под градите за дополнителен секси ефект. Бодито има прилично длабоко деколте и е порабено со извонредна чипка. Ова боди нема класични прерамки туку чиопкана лента која оди околу вратот. Може да се комбинира со мрежести или дезенирани чорапи.

Боја: Црна

ШИФРА 25038 Категории: , Tags: ,

Опис

Дезенирано боди со длабоко деколте

Дезенирано боди со длабоко деколте

Дезенирано боди со длабоко деколте