Дезенирани перлон чорапи

490 ден.

 

Дезенирани чорапи за девојки со ексцентрична сексапилност. Левата чорапа е со црно-бели баклави, а десната со црни линии и црвени срца. Зачекорете храбро со овие несекојдневни чорапи. Може да ги комбинирате со високи потпетици и кратко здолниште.

Материјал: Перлон

ШИФРА 23117 Категорија: Tags: , ,

Опис

Дезенирани перлон чорапи