Хулахопки дезенирани со црни ленти

590 ден.

 

Хулахопки изработени од фин материјал со полни непровидни црни ленти кои се вкрстуваат по целата должина на ногата. Нестандарден аксесоар кон секси костими, долен веш или хулахопки за вечерни забави. Материјалот е исклучително фин и провиден со исклучок на полните линии. Величината е универзална (One Size) така да без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: полиамид

Опис

Хулахопки дезенирани со црни ленти

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Хулахопки дезенирани со црни ленти”