Дезенирани чорапи со пајак

190 ден.

 

Редовната цена на овој производ е 190 денари. На нашите пријатели им го продаваме за

==> САМО 95 денари !!! <==

************************************************************

Платете само 95 денари за овој производ! Станете ни пријател и земете си ваучер за 50% ПОПУСТ со кликање ТУКА

************************************************************

[rev_slider popust]

Чорапи за опасни девојки декорирани со сребрен принт на пајакова мрежа, од која по една линија се спушта по должината на ногата и завршува со пајаче.

Препораки: Овој интересен дезен може да го искомбинирате со ракавици со пајакова мрежа или со еротскиот коплет Секси вештерка.

Материјал: Полиамид

Опис

Дезенирани чорапи со пајак

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Дезенирани чорапи со пајак”