Дезенирани чорапи со големи ружи

290 ден.

 

Долги мрежести чорапи декорирани со прекрасно изработени големи чипкани ружи. Уникатен дизајн за секојдневно носење, вечерно излегување или пак едноставно за романтична вечер. Горниот дел е снабден со еластична лента. Лентата ги држи чорапите цврсто на ногата така што немате потреба од користење на жартели, но доколку сакате, лентата дозволува доволно удобност и да ги поставите. Овие чорапи се соодветен аксесоар кон секси долен веш и обувки со високи потпетици. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Опис

Дезенирани чорапи со големи ружи

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Дезенирани чорапи со големи ружи”