Дезенирани чорапи со жартели и појас

690 ден.

 

Дезенирани чорапи со жартели и појас. Чорапи и појас кои со сигурност ќе допринесат во вашата сексапилност. Чорапите се изработени од ситна мрежа за на крајот да завршат со уникатен дезен. Појасот е од мека тантела и е прикачен со жартелите за чорапите. Можете да ги комбинирате со кратки здолништа или да ги сокриете со долг фустан за на крајот од вечерта да му се „пофалите“ на вашиот партнер

Боја: Црна

ШИФРА 23100 Категорија: Tags: ,

Опис

Дезенирани чорапи со жартели и појас

Дезенирани чорапи со жартели и појас

Дезенирани чорапи со жартели и појас