Мини фустан со цветен дезен

1,390 ден.

 

Мини фустанче за максимален сексипил! Фустанчето е од нежна чипка која има изглед како многу ситна плетена мрежа, изработена со ситен цветен дезен. Деколтето е длабоко, и на него има голема сатенска машна во соодветната боја. Фустанчето на грбот во горниот дел е споено, но надолу е отворено раскошно раскривајќи ги вашите облини. Во комплетот се наоѓа и танга изработена од соодветниот материјал. Големината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 24013 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Мини фустан со цветен дезен

Дополнителни информации

Colour

, ,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мини фустан со цветен дезен”