Дезениран мини фустан на шнирање

2,190 ден.

 

Дезениран мини фустан на шнирање со длабоко деколте на шнирање. Ракавите се ѕвонасти и разиграни, долги се до под лактите. Задниот дел од фустанот е малку подспуштен и му дава дополнителна мистериозност.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид

Големина: One size

ШИФРА 24064 Категорија: Tags: , ,

Опис

Дезениран мини фустан на шнирање
Дезениран мини фустан на шнирање

Дезениран мини фустан на шнирање