Дезениран мини фустан со ресести прерамки

1,390 ден.

 

Дезениран мини фустан со ресести прерамки. Сексапилен мини фустан, дезениран со цветни детали. Фустанот има дванаесет прерамки кои произлегуваат од самиот фустан – шест на левата страна и шест на десната. Прерамките излегуваат од делот над градите кој е составен од баклави кои го прават фустанот да изгледа погламурозно. Фустанот е One size што значи дека одговара на повеќето девојки до 75кг. Може да се комбинира со дезенитрани долги ракавици или до под лактот.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид/Еластин

ШИФРА 24072 Категорија: Tags: , ,

Опис

Дезениран мини фустан со ресести прерамки

Дезениран мини фустан со ресести прерамки

Дезениран мини фустан со ресести прерамки