Дезениран долг фустан со изразено деколте

1,790 ден.

 

,

Комплет од долг фустан и танга за долга страсна ноќ! Фустанот е долг до половина од долниот дел на ногата. Деколтето е длабоко, на горниот дел е сврзано со врвка, а надолу под градите е повторно сврзано со преплетени врвки. На левата страна под бедрото има голем шлиц кој ја разоткрива ногата. Материјалот е мек и е исцртан со неправилни форми. Во комплетот има и соодветна танга на моделот која можете да ја носите по избор. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 24008 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Дезениран долг фустан со изразено деколте

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Дезениран долг фустан со изразено деколте”