Комплет од црвено – црна комбинација

1,990 ден.

 

Префинет комплет во црвено-црна комбинација за дива и страсна ноќ. Комплетот вклучува разигран беби дол кој што е изработен од фин, провиден материјал, декориран со голема црна сатенска лента под градите. Деколтето е исклучително длабоко и се врзува со сатенска машничка меѓу градите. Во комплетот е вклучена танга изработена од истиот материјал и со ист дезен. Величината одговара на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 21053 Категорија: Tags: , , , ,

Опис

Комплет од црвено – црна комбинација

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Комплет од црвено – црна комбинација”