Црвено чипкано боди со отворен стомак

1,990 ден.

 

Исклучително жешко, силно црвено, чипкано боди – за сите дами кои сакаат да предизвикуваат! Представува долен дел во вид на гаќички, од чиј преден дел излегуваат две широки ленти кои се заврзуваат на грбот и се закачуваат околу вратот. Така лентите делумно ги покриваат градите образувајќи длабоко деколте. Бодито е декорирано со набрана раскошна чипка во црвена боја и метално срценце. Величината е универзална (One Size) и одговара на поголем дел жени.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 25011 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Црвено чипкано боди со отворен стомак

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Црвено чипкано боди со отворен стомак”