Проѕирен долг фустан со танга

1,990 ден.

 

Чувствувајте се како кралица, заведувајте со висок стил облечени во ова исклучително моќно, секси неглиже. Ова неглиже го покрива скоро цело тело, должината му е до глуждовите. Пределот кај градите и изработен од украсна чипка, а другиот дел е од провиден, нежен и лесен материјал. За да не остане се енигма, неглижето е целосно отворено, а се врзува со голема машна во пределот кај градите. Во комплет доаѓа со танга, изработена од истиот материјал.

Материјал: Полиестер

 

 

Исчисти
ШИФРА 24053 Категорија: Tags: , , , , , , ,

Опис

Проѕирен долг фустан со танга

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Проѕирен долг фустан со танга”