Црно боди со розова лента

1,590 ден.

 

Едноставен дизајн за едноставно секси боди. Неговата уникатност е во косата розова лента која преоѓа во прерамка на горниот дел. На средината има отвор кој е порабен со розовата лента. Целото боди е напрскано со розови точки. Материјалот е проѕирен, така што бодито нема да ги сокрие целосно вашите женски облини, туку нежно ќе ги покрие и ќе ви овозможи да се чувствувате заводливо и секси.

Материјал: Полиамид 80 %, еластин 20 %

ШИФРА 25023 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Црно боди со розова лента

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Црно боди со розова лента”