Црно боди со отворен грб

1,890 ден.

 

Креативно секси боди, изработено од многу нежен материјал кој дозволува да се мечтае што има под него. Бодито е со отворен грб. Долниот дел изгледа како гаќички кои се поврзани со мек и нежен материјал кој се протега од долниот дел до вратот. Материјалот е полупроѕирен, изработен со посветли и потемни риги и ги покрива градите целосно. Средината на долниот дел е украсена со декоративни камчиња.

Материјал: Полиамид 80 %, еластин 20 %

Исчисти
ШИФРА 25026 Категорија: Tags: , ,

Опис

Црно боди со отворен грб

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Црно боди со отворен грб”