Црно боди со дезен во ленти и хулахопки

1,890 ден.

 

Уникатен комплет кој се состои од црно боди и проѕирни чорапи со црни линии. Бодито имитира горен дел (беби дол) и гаќички, помеѓу кои се наоѓа дијагонално поставена црна лента. Тие два дела на бодито се пополни,а материјалот помеѓу нив е понежен и проѕирен. Горниот дел на бодито се зафаќа зад вратот и на тој начин оформува длабоко деколте и максимално ги открива рамената. Чорапите се изработени во истиот стил како бодито. За нив нема потреба да носите жартели, затоа што прилепнуваат по ногата со еластични ленти. И двата дела се декорирани со тенки црни ленти кои создаваат илузија на лента која ги обвиткува нозете и телото. Големината е универзална (One Size) и одговара на поголем дел жени.

Материјал: Полиамид, еластин

Исчисти
ШИФРА 25028 Категорија: Tags: , , , ,

Опис

Црно боди со дезен во ленти и хулахопки

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Црно боди со дезен во ленти и хулахопки”