Црно боди на едно рамо

1,890 ден.

 

Прекрасно боди со повеќе отвори на предниот, задниот дел и странично, ја разгорува фантазијата и стимулира страстите. Бодито е на една прарамка, оставајки го другото рамо голо и желно за нежност.

Материјал: Полиамид

ШИФРА 25021 Категорија: Tags: , ,

Опис

Црно боди на едно рамо

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Црно боди на едно рамо”