Мрежести хулахопки со отвор

490 ден.

 

Мрежести хулахопки со отвор кој ги открива интимните делови и дел од задникот. Така ќе можете да си го комбинирате сексипилот на хулахопките со слободата да водите љубов без да ги соблекувате. Секси хулахопки кои ја комбинираат класиката на мрежестиот материјал и практичноста.

Материјал: Полиамид

ШИФРА 23006 Категорија: Tags: , ,

Опис

Мрежести хулахопки со отвор

Дополнителни информации

Colour

Size

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Мрежести хулахопки со отвор”