Целосен црн комбинезон

1,290 ден.

 

Комбинезонот е со многу ситна мрежа, и е со долги ракави. Одзади е со длабок гол грб. Ја истакнува вашата фигура, ве прави заводлива и ја разпламтува фантазијата на вашиот партнер.

Материјал: Полиестер

Исчисти
ШИФРА 22051 Категорија: Tags: ,

Опис

Целосен црн комбинезон

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Целосен црн комбинезон”