Чорапи со ситни украси

390 ден.

 

Црни долги провидни чорапи со ситни украси на задниот дел. Изработени од нежен провиден материјал овие чорапи даваат изглед на потемен тен на ногата. Од задната страна вертикално се наредени светкави циркони кои ја дополнуваат елегантноста на чорапите. На горниот дел се наоѓа еластична лента која доволно е цврста така што нема потреба да ставате жартели. Нивниот елегантен изглед ги прави универзални за носење како за секси вечер така и за свечена забава или секојдневно носење. Величината е универзална (One Size) така да без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: полиамид

ШИФРА 23020 Категорија: Tags: , ,

Опис

Чорапи со ситни украси

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чорапи со ситни украси”