Чорапи со силиконска лента

590 ден.

 

Високи чорапи изработени од исклучително фин и нежен материјал со 12 % еластин. Во горниот дел на секоја чорапа се наоѓа широка чипкана лента покриена со тенок слој силикон од внатрешната страна. Благодарение на неа, чорапите стојат цврсто на нозете и нема потреба од користење на жартели. Исклучително елегантен аксесоар како за секси долен веш, така и за официјална вечерна облека. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 88% полиамид, 12% еластин

ШИФРА 23002 Категорија: Tags: , ,

Опис

Чорапи со силиконска лента

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чорапи со силиконска лента”