Чорапи со црна чипкана лента

390 ден.

 

Долги чорапи изработени од нежен провиден материјал. На горниот дел се наоѓа нежно декорирана црна чипкана лента која е удобно направена за на неа да бидат закачени жартели. Даваат еден исклучително класичен изглед со доза на сексипил. Овие чорапи се соодветен аксесоар кон секси долен веш и обувки со високи потпетици. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени

Материјал: Полиамид

ШИФРА 23001 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Чорапи со црна чипкана лента

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чорапи со црна чипкана лента”