Црни чорапи до над колена

450 ден.

 

Непровидни црни чорапи до над колена. Предниот дел е изработен од фин, класичен, непровиден материјал, додека пак на целата задна страна се протега густо изработена декоративна чипкана лента со полупровиден ефект. Многу добро се комбинира со кратки здолништа, секси костими и долен веш. Материјалот е еластичен и нема да дозволи вашите чорапи да се лизгаат надолу по ногата, така што немате потреба од користење на жартели. Чипканите орнаменти се збиено преплетени така да најдобро ќе се познаваат кај жени со посветол тен. Големината  е универзална (One Size) така да без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: полиамид

ШИФРА 23036 Категорија: Tags: , ,

Опис

Црни чорапи до над колена

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Црни чорапи до над колена”