Чорапи со хоризонтални линии

490 ден.

 

Заменете ги црните чорапи со малку повесела боја. Овие чорапи во розово-бели хоризонтални линии ќе ја развеселат вашата гардероба и ќе ви го подигнат расположението. Можат да се комбинираат на многу начини, со соодветен долен веш за секси вечер или пак со фустанче, здолниште или било која друга комбинација за работа или прошетка. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: 75% акрил 25% еластин

Опис

Чорапи со хоризонтални линии

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чорапи со хоризонтални линии”