Чорапи од перлон со отвор на стапалото

190 ден.

 

Редовната цена на овој производ е 190 денари. На нашите пријатели им го продаваме за

==> САМО 95 денари !!! <==

************************************************************

Платете само 95 денари за овој производ! Станете ни пријател и земете си ваучер за 50% ПОПУСТ со кликање ТУКА

************************************************************

[rev_slider popust]

Црни чорапи без стопало од перлон, кои ги истакнуваат вашите нозе и ќе Ви дадат авангарден изглед.

Препораки: Носете ги врз чевли со висока потпетица.

Материјал: Перлон

Опис

Чорапи од перлон со отвор на стапалото

Дополнителни информации

Colour

, ,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чорапи од перлон со отвор на стапалото”