Чорапи изработени од крупен мрежест материјал

390 ден.

 

Долги чорапи изработени од црн, крупен, мрежест материјал. На горниот дел се наоѓа црна лента која е удобно направена за на неа да бидат закачени жартели, со кои што и се препорачува да се носат овие чорапи. Даваат еден исклучително класичен изглед со доза на сексипил. Овие чорапи се соодветен аксесоар кон секси долен веш и обувки со високи потпетици. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид 96% еластин 4%

Опис

Чорапи изработени од крупен мрежест материјал

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чорапи изработени од крупен мрежест материјал”