Дезенирани чорапи со бели черепи

490 ден.

 

Сакате малку промена од секојдневните класични чорапи? Соберете малку храброст и фантазија и овие чорапи ќе ви го освежат денот. Изработени се од фин, црн материјал на кој се напечатени бели черепи. На горниот дел од чорапите се наоѓа еластична лента која ги држи цврсто чорапите и не дозволува да се лизгаат надолу по ногата. Може да ги носите за дневно или вечерно излегување или пак како дополнување на костим за маскенбал. Комбинациите се безброј, само употребете ја вашата фантазија и израдувајте се на уникатни чорапи. Величината е универзална (One Size) така што без проблем би одговарала на повеќето жени.

Материјал: Полиамид

Опис

Дезенирани чорапи со бели черепи

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Дезенирани чорапи со бели черепи”