Clitoris spray за стимулација

1,290 ден.

 

Clitoris spray за стимулација. Clitoris spray е стимулирачки спреј за жени, за зголемување на чувствителноста на пределот на клиторисот и надворешните вагинални усни. Напрскајте два до три пати од Клиторис спрејот на пределот на клиторисот и надворешните вагинални усни. Почекајте 2-3 минути за спрејот да се апсорбира и да почне да делува пред да поставите кондом.

Количина: 50мл.

Нема на залиха

ШИФРА AM 3100004064 Категорија: Tags: , ,

Опис

Clitoris spray за стимулација

Clitoris spray за стимулација

<h2?Clitoris spray за стимулација