Чипкано неглиже со карнерчиња и танга

2,190 ден.

 

Нежно и заводничко комплетче кое ја истакнува вашата нежна, но и романтична страна. Горниот дел е изработен од нежен, чипкан, провиден материјал. Ракавите се долги до под лактите и се ѕвонести и асиметрични. Помеѓу градите се заврзува со две ленти и целото неглиже е порабено со истата набрана лента. Комплетот  содржи и танга која е изработена од истиот материјал како и горниот дел.

Материјал: Полиестер 97%, еластин 3%

Исчисти

Опис

Чипкано неглиже со карнерчиња и танга

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чипкано неглиже со карнерчиња и танга”