Чипкано боди со везени ружи

1,490 ден.

 

Традиционалната претстава за боди ја отфрла ова секси парче долен веш кое е наменето за сите оние, кои сакаат да ја дополнат својата гардероба со нешто нежно, заводливо и практично. Бодито е изработено од нежна чипка со везени ружи. Деколтето е длабоко и помеѓу градите има две вкрстени ленти. Прерамките се исто со две ленти. Комбинирајте го со соодветни чорапи, можете да го носите и со мрежести, чипкани или обични и задолжително високи потпетици.

Материјал: Полиамид 80 %, еластин 20 %

Исчисти
ШИФРА 25029 Категорија: Tags: , , ,

Опис

Чипкано боди со везени ружи

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чипкано боди со везени ружи”