Чипкано боди со деколте

1,690 ден.

 

Заводливо, сексипилно боди изработено од чипкан материјал. Прерамката е околу вратот. Отворено е од страните и дава дополнителен ефект на разголеност. Деколтето е раскошно и длабоко кое продолжува со врвка преплетена до под папокот. На интимниот дел има прорез кој ја олеснува сексуалната игра. Бодито ја прави дамата пожелна, раскошна и ја разгорува фантазијата.

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 25024 Категорија: Tags: , ,

Опис

Чипкано боди со деколте

Дополнителни информации

Size

Colour

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чипкано боди со деколте”