Чипкани ракавици до подлактица

790 ден.

 

Чипкани ракавици високи до лакт кои се совршен додаток за секоја дама која сака да ја истакне елеганцијата на рацете . Чипката е со цветови кои ќе го истакнат секој романтичен изглед. Ракавиците се One Size и ќе одговараат на повеќето жени. Препораки: Искомбинирајте ги ракавиците со секси комплет долна облека или со хулахопки со отвори и капачиња за брадавици за екстра фетиш ефект. Освен за предигра, ракавиците одговараат и за вечерни тоалети.

Материјал: Најлон

ШИФРА 27018 Категорија: Tags: , ,

Опис

Чипкани ракавици до подлактица

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чипкани ракавици до подлактица”