Чипкана танга со карнер

690 ден.

 

Разгорете ги страстите со оваа чипкана танга. Гаќичките се со отвори.

Материјал: 80% полиамид 20% еластин

Исчисти
ШИФРА 26020 Категорија: Tags: , ,

Опис

Чипкана танга со карнер

Дополнителни информации

Colour

,

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чипкана танга со карнер”