Чипкан сет со розови машнички

1,890 ден.

 

Секси чипкан комплет со розови машнички. Градникот има спортски дизајн, но материјалот му дава елегантност и изгледа секси предизвикувачки. Прерамката преминува зад вратот и ги остава рамената голи. Изработен е од декорирана чипка, а на предниот дел има голема розова сатенска машничка. Боксерките се од истиот чипкан материјал и идеално се прилепуваат на задникот. На задната страна исто така имаат розова сатенска машничка.

Материјал: 88% полиамид, 12% еластин

Исчисти
ШИФРА 21029 Категорија: Tags: , , , , , ,

Опис

Чипкан сет со розови машнички

Дополнителни информации

Colour

Size

,

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Чипкан сет со розови машнички”