Чорапи со линија

390 ден.

 

Чорапи со линија за дополнителен секси изглед на вашите нозе. Линијата ќе ја дефинира вашата нога и ќе ја направи да изгледа подолга. Чорапите се One size што значи дека одговараат на повеќето девојки до 75кг.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид, еластн

ШИФРА 23109 Категорија: Tags: ,

Опис

Чорапи со линија
Чорапи со линија

Чорапи со линија