Боди со жартели и чорапи

1,790 ден.

 

Дезенирано боди со жартели и чорапи кое не е лесно да се опише. Сексапилноста на ова парче облека зрачи со моќност еднаква на сонцето.  Начинот на кој е издезенирано ова боди е беспрекорен, сите тие кривулести линии, крупни и ситни отвори… Најинтригантниот дел се чорапите, односно начинот на кој се споени со бодито – преку тенки ленти кои даваат илузија на жартели. Бодито има благо деколте и лента околу вратот. Се комбинира со високи потпетици за екстра фетиш ефект. Големината е One size што значи одговара на повеќето девојки до 75кг.

Боја: Црна

Материјал: Полиамид/Еластин

ШИФРА 22075 Категорија: Tags: , ,

Опис

Боди со жартели и чорапи