Боди со жартели и карнери

1,990 ден.

 

Извонреден црвено-црн комплет за елегантни и сексипилни дами. Комплетот се состои од горен дел со жартели и танга. Горниот дел е изработен од непровиден црвен материјал и е исклучително еластичен. Деколтето е многу длабоко и покрива дел од градите. На средината на деколтето се наоѓаат црни вкрстени врвки кој ја дополнува сликата за елеганција. Целото деколте е украсено со црна чипка. На долниот дел се наоѓаат еластични жартели. Тангата е изработена од истиот материјал како и горниот дел и е одлично дополнување кон комплетот. Комплетот не содржи чорапи. Величината е Plus Size што значи дека одговара на жени над 75кг.

Материјал: Полиамид

ШИФРА 25015 Категории: , Tags: , ,

Опис

Боди со жартели и карнери

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Боди со жартели и карнери”