Боди со жартели и чорапи

1,990 ден.

 

Мрежест комплет од три дела- боди со жартели, танга и високи чорапи. Бодито е од мек, мрежест материјал, порабен со тенка чипка. Прерамките одат околу вратот и се изработени од еластична чипка. Бодито се закопчува на предната страна со декоративни копчиња украсени со малечки циркони. На долната страна се наоѓаат жартелите. Тангата е изработена од истиот мрежест материјал со еластични врвки. Чорапите се споени на долниот дел,а над глуждовите се отворени и имаат копчиња во истиот стил како бодито украсени со малечки циркони. Величината е One Size што значи дека одговара на жени од 40 до 75 кг

Материјал: Полиамид

Исчисти
ШИФРА 25016 Категорија: Tags: , ,

Опис

Боди со жартели и чорапи

Дополнителни информации

Colour

Size

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Боди со жартели и чорапи”